sexual disgrace✿
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Say what you want , ' cause I don ' t care !

Go down 
AuthorMessage
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Posts : 3

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
PostSubject: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! EmptyTue Apr 17, 2012 12:17 pm

  • Joi după-amiaza, ora 15:30, sala de detenție~

    Îşi trecu mâna prin părul lung şi pufni. Cum putea cineva extrem de drăguţ să fie atât de idiot? Bună întrebare. Seul Mi murmură ceva, apoi deschise cu putere uşa de la sala de detenţie, privind cu răceală în jur. Desigur, dacă ar fi văzut-o prima oară, ai fi catalogat-o o persoană foarte calmă, dulce şi la locul ei, ce prefera să stea deoparte decât să creeze vreo problemă. Dar în schimb, era tocmai invers. În fond, de ce ar fi stat cuminte când era mai interesant să fie aşa? Nu înţelegea. Se aşeză într-o bancă de la geam, băgându-şi căştile în urechi şi melodia It will rain, a lui Bruno Mars îi inundă urechile. Şatena trase aer în piept şi privi calmă spre cerul plin de nori. Abia aştepta să plouă. Zâmbi dulce, jucându-se cu pandantivul de la gât.
Back to top Go down
 
Say what you want , ' cause I don ' t care !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sexual disgrace✿ :: Student life. :: ⇒Detention room-
Jump to: