sexual disgrace✿
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 r u l e s

Go down 
AuthorMessage
Son Ga-in
Admin
Son Ga-in


Posts : 24

r u l e s Empty
PostSubject: r u l e s   r u l e s EmptyTue Apr 17, 2012 11:02 am

r u l e s Akuydx


1.
Fiind un forum RPG, completarea fişei personajului e OBLIGATORIE.

2.
Seriozitate maximă
. Cu toate că e doar un forum, daţi, vă rog, dovadă de bun simţ şi cultură. În limba română de preferat.

3.
Folositea emoticoanelor vă este strict interzisă. Descrieţi stările personajului, nu le ilustraţi prin semne. Acelea păstraţi-le pentru messenger.

4.
Trebuie să scrieţi MINIM cinci rânduri întregi într-un post.

5.
Sub nicio formă să nu folosiţi culori. Replicile se scriu în bold, gândurile în italic.

6.
Personajele folosite aş prefera să fie asiatice
. Japoneze, coreene, chineze, nu-mi pasă. Asta rămâne la gusturile voastre. Încă un lucru: acţiunea are loc în Tokyo, Japan.

7.
Înainte de a posta într-un topic ce conţine mai multe pagini, uitaţi-vă măcar parţial peste desfăşurarea acţiunii pentru a nu nimeri într-un moment prost.

8.
Puteţi crea topic-uri private, specificând la deschiderea acestuia într-un off-topic personajele care participă.

9.
Încercaţi să nu folosiţi semnături uriaşe, ce pot deforma formatul paginii. În caz că nu dispuneţi de resursele necesare pentru a le modifica, o voi face eu, doar anunţaţi-mă.

10.
Perversitatea vă este permisă. Titlul forumului e destul de sugestiv, cred eu. "Sexual disgrace" indică faptul că vă puteţi manifesta aşa cum doriţi, şi chiar vă îndemn a avea personaje mai.. perverse. Însă aveţi datoria de a descrie cenzurat.

11.
Sunt permise orice fel de relaţii.

Cam acestea sunt regulile.
Vă urez HAPPI-HAPPI POSTING~ ♥
Back to top Go down
https://sexual-disgrace.forumotion.com
 
r u l e s
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sexual disgrace✿ :: Administration. :: ⇒Rules-
Jump to: